Loading...

Ražotāji

SIA Ābolis
SIA Ābolis

SIA Ābolis ir mājražotājs no Gaismas, Bārbeles pagasta - Bauskas novada. Ražo garšās bagātinātas ābolu sulas ar ingveru, upeņu zaru, čilli pipariem un kanēli, krustnagliņām un apelsīnu mizām, kuri ieteicami kā siltie dzērieni, kā arī citus produktus, kurus pilda stikla tarā, lai ikviens lietotājs to varētu atgriezt vai izmantot saimniecībā savām vajadzībām atkārtoti.

DIV' ZIV'
DIV' ZIV'

Uzņēmums Gamma-Rent, kas darbojas zem zīmola Div' Ziv' ir audzētava Kaltenē, kur nu jau veiksmīgi, vairākus gadus audzē zivis. Pamatā DIV' ZIV' audzētava kāpina izcilību, audzējot tieši varavīksnes foreles. Tās ir labi pazīstamas rietumu virtuvē, būdamas bagātas ar antioksidantiem, proteīniem un vērtīgajām Omega-3 taukskābēm, kā arī ne velti pasaulē par ūdens tīrību liecina tieši šo foreļu klātbūtne. Viņi ir vienīgā audzētava Latvijā, kur zivis aug īpaši tīrā - no pašu dziļurbuma nākušā - sāls ūdenī. Zivtiņas audzē bez augšanas stimulatoriem un krāsvielām filejas iekrāsošanai.

Lienas medus un dārzeņi
Lienas medus un dārzeņi

Liena Muceniece no Lielvārdes novada audzē BIO dārzeņus un zaļumus, kā arī piedāvā dažādu veidu medu. 2006. gada vasarā pie Lienas atlido pirmā bišu saime un iemājo liepas dobumā - tā tiek uztverta kā pārmaiņu zīme un tas arī ir sākums bioloģiskajai saimniekošanai.

Lijas marinējumi
Lijas marinējumi

Lija ar skābējumu un marinējumu gatavošanu nodarbojas jau vairāk kā 30 gadus. Kopā ar mammu uzsāka kāpostu gatavošanu, lai piepelnītos, bet pamazām, lielā pieprasījuma dēļ, papildināja mājražojumus gan ar gurķīšiem, ievārījumiem, lečo, marinētiem kabačiem, cidonijām sīrupā un vēl!

Gardenia Eco
Gardenia Eco

Aromātiskas eko sveces, kas radītas tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām un dabas veltēm.

PKS Straupe
PKS Straupe

PKS „Straupe” ir piena pārstrādes uzņēmums. Tas Latvijas tirgum un nedaudz arī eksportam ražo plaša sortimenta piena produktus: sviestu gan klasisko, gan ar garšvielu, kaņepju un šokolādes piedevām, krējumu un biezpienu ar dažādu tauku saturu, dažādu veida jogurtus un saldos biezpiena krēmus ar augļu – ogu piedevām, biezpiena sieru ar ķimenēm un dillēm, ķimeņu sieru, Jāņu sieru, pienu, paniņas, tīrkultūru, kefīru.

Got Foods
Got Foods

Got Foods ir piena alternatīvu, kuras bāzetas uz augu valsts izejvielām, ražotājs no Latvijas.

Lauskis
Lauskis

Vīna darītavas “LAUSKIS” ir izveidota 2019. gadā un tā atrodas Lēdmanes pagasta, Krapes muižā. Vīna darītava ir iekārtota 300 gadu senos muižas ēkas pagrabos. Vīnotavas saimnieks Vents Grīnbaums nosaukumu tai devis par godu savam vecvectēvam Vilim Lauskim, kurš bijis Latvijā zināms augļkopis un pasniedzējs Buldura Dārzkopības skolā. Liela daļa no ābolu ražas tiek vākta no vecvectēva stādītajiem ābeļu dārziem, kuriem nu jau ir tuvu pie 100 gadiem.

Bujums
Bujums

BUJUMS – tā vidzemnieki saka par labu mantu, par raženumu, bagātību. Tieši tādi ir mūsu gardumi – gatavoti no pašu mājās audzētiem, dabīgiem labumiem, ar prasmi un spēku iekšā. BUJUMAM ir dvēsele. Cildeni, ar pašvērtējumu, lepni, ka nākuši no šīs zemes. Visas izejvielas ir tik labas, cik vien var būt. Katra roka, kas pielikusi darbu, – visrūpīgākā. Lepni labumi – spīdoša manta ar raksturu. No lepnu saimnieku rokām lepna ēdāja vēderā.

Siera ražotne
Siera ražotne

Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 25 iecienīti produkti, to skaitā rīvējamais Zaļais siers, beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni (JAUNUMS - ar kaņepju proteīnu un ar halapenjo pipariem) un 4 veidu Mājas nūdelītes. Vairāk par katru produktu uzzini sadaļā Produkti. Esam gandarīti, ka nu jau 13 gadus SIA "Siera ražotne" ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu - audzējam paši savā dārzā. Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā (skatīt sadaļu Kur iegādāties), bet tikties ar pašiem ražotājiem un iegādāties "Siera ražotnes" produktus var dažādos tirdziņos, piemēram, Latvijas pilsētu svētku tirdziņos.

Kūkas Gardas
Kūkas Gardas

Konditorejas studija-veikals Siguldā, kas gatavo gardas kūkas un saldumus, no kvalitatīviem un Latvijā ražotiem produktiem.

Kalvāni
Kalvāni

"Kalvāni" ir bioloģiskā zemnieku saimniecība. Ievērojot cilvēku vēlmi uzturā lietot no ķīmijas tīru pārtiku, saimniekiem radās ideja dibināt bioloģisku zemnieku saimniecību, kas tika arī realizēta. Saimniecība jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar jēru audzēšanu, bet pēdējos gados aktīvi nodarbojas arī ar putnkopību, saimniecība audzē vistas, zosis un pīles.

Cesars
Cesars

Produktu klāsts no tradicionālās japāņu, ķīniešu, taizemiešu, indiešu un citu tautu virtuvēm.

The Bridge
The Bridge

Graudaugu dzērienu galvenā sastāvdaļa ir ūdens. The Bridge BIO dzērieniem tiek izmantots vislabākās kvalitātes avota ūdens, kas iegūts 450 m virs jūras līmeņa. Ūdens ir viegls, bet bagāts ar minerālvielām un savienojumā ar bioloģiski audzētiem graudaugiem tas ir veselīgs un sabalansēts dzēriens,kas gūst arvien plašāku popularitāti pateicoties tā vērtīgajām īpašībām. Bridge ir ģimenes uzņēmums no Itālijas, kurš kopš 1994. gada atbalsta un ražo bioloģiskus graudaugu dzērienus - vieni no pirmajiem Eiropā.The Bridge dzērieni ir piesātinātāki, jo graudaugu sastāvs % ir lielāks.

MANA ĢIMENE
MANA ĢIMENE

Uzņēmums Baltic Bio Grain (zīmols "Mana ģimene") ražo zaļos griķus, ko audzē bioloģiska saimniecība kopš 1991. gada. Baltic Bio Grain ir inovatīvs uzņēmums - akreditēts ar Eiropas produkcijas sertifikātu LV-BIO-01, kas apliecina, ka patērētājs savā rīcībā saņems tikai kvalitatīvu un veselīgu produktu. Piedāvājumā ir zaļie griķi un pilngraudu auzu pārslas.

TRS
TRS

TRS pirms vairāk nekā 50 gadiem Londonā dibināja Taherally Rehmanji Suterwalla, šī kompānija ienesa Lielbritānijā izcilākos autentiskos Āzijas ēdienus. Šodien biznesu vada viņa pieci dēli, un uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem etnisko pārtikas produktu piegādātājiem Eiropas tirgū.

Tarlton
Tarlton

Tarlton zīmola tēja, kas tiek audzēta un iepakota Šrilankā. Piedāvātā klāsta pamatā ir beramo lielo un vidējo lapu tēja - melnā, zaļā, ūlonga, un tējas, kuru sastāvā pievienoti ziedi, augi, sukādes. Tējai piemīt izcila smarža un garša. Īpašā kategorijā tiek piedāvātas 7 izsmalcinātas tējas šķirnes, kuras tiek audzētas un sagatavotas Ķīnā, iepakotas Šrilankā zem Tarltona zīmola.

Nata Cafe
Nata Cafe

Nata Cafe savas durvis vēra 2017. gada novembrī un kopš tā laika dažādus gardus vegāniskus un veģetārus ēdienus, kas gatavoti ar mīlestību un īpašām rūpēm, piedāvā ikvienam interesentam.

Dabas Dimanti
Dabas Dimanti

"Dabas Dimanti" savos produktos izmanto Latvijas zemnieku audzētos labumus - dārzeņus un ogas. Dārzeņi tiek pārstrādāti tā, lai baudot "Dabas Dimanti" desertus, varētu saņemt maksimālo labumu, ko sniedz ar vitamīniem un mikroelementiem bagātie Latvijas dārzeņi un ogas. "Dabas Dimanti" produkti 100% nesatur glutēnu un laktozi.

Madam Brioš
Madam Brioš

Madam Brioš ir franču stila beķereja! Viņu maize un konditorejas izstrādājumi ir iecienīti kā Jūrmalā, tā Rīgā.

MILZU!
MILZU!

MILZU! darbojas Latvijas tirgū jau 6 gadus, ražojot veselīgu alternatīvu visiem zināmajām brokastu pārslām - mūsu pārslas tiek ražotas no rudziem, auzām un tagad arī no pelēkajiem zirņiem. Ļoti liela daļa MILZU! produktu ir bioloģiski produkti, arī pārējos produktos ir izmantotas tikai dabīgas izejvielas, tajos nav E vielu, nav pievienotu taukvielu, satur dabīgos vitamīnus un minerālvielas. No 2020.gada MILZU! produktu klāstā ir parādījusies arī jauna bezgraudu brokastu pārslu līnija Veggy Crush, kas gatavoti no augstvērtīga pašmāju pākšauga - pelēkajiem zirņiem. Pilnīgs jaunums tirgū ir maisījumi - "Amerikas BBQ", "Falafel" un "Vidusjūras", no kuriem ātri un viegli pagatavot gardu un veselīgu vegānu maltīti, turklāt arī visi šie maisījumi ir bioloģiski.

Kombucha factory
Kombucha factory

Viegli dzirkstošs, dabīgs, nepastirēts, uz tējas bāzes brūvēts dzēriens Tavai Labsajūtai un imunitātei - kombuča. Ražots Latvijā.

Gogelmogels
Gogelmogels

Mājas plombīrs Gogelmogels top Limbažu novada Skultes pagasta Stienes ciema "Ceplīšos". Plombīrs top pēc klasiskas receptes no tīrām, dabiskām izejvielām, neizmantojot e-vielas. Receptē lietotās olas (olu dzeltenumi) nāk no šīs pašas saimniecības kūts, kurā tiek turētas 250-300 dējējvistas. Plombīram ir vairākas šķirnes - klasiskais (vaniļa), strattiacella (ar rūgtās šokolādes skaidiņām) un ar halvu.

Kalnienas sparģelis
Kalnienas sparģelis

2015. gada pavasarī Kalnienā tika iestādīti pirmie 22 000 sparģeļu stādi. Šobrīd Kalnienas sparģelis ir populārs ar savu zīmolu, un cilvēki uzticas viņu kvalitātei.

ECO FUNGUS
ECO FUNGUS

Uzņēmums ECO FUNGUS nodarbojas ar ŠITAKE sēņu audzēšanu uz apaļkoka bluķiem. Sēnes aug brīvā dabā Viļakas novadā un Skujenē. Sēņu audzēšanā izmantojam tikai dabīgu koku, ekoloģiski sertificētu sēņu micēliju un dzidru, tīru ūdeni no artēziskā urbuma.

Sergeja Jēgera meistardarbi
Sergeja Jēgera meistardarbi

Latviešu operdziedātājam, kontrtenoram, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam, Sergejam Jēgeram, savu iecienītāko aizraušanos – kulinārijas mākslu – ienācis prātā pārvērst uzņēmējdarbībā tieši pandēmijas laikā. Lai kļūtu par mājražotāju, viņš izgājis visas nepieciešamās pārbaudes un kursus. Gatavo, iepilda, iesaiņo un paraksta – lai radītu pievienoto vērtību, to visu Sergejs Jēgers dara viens pats!

Gemoss
Gemoss

Lai Jūsu ikdiena kļūtu veselīgāka un enerģiskāka, katru gadu mums top arvien jauni zīmoli. Mūsu mērķis ir redzēt, dzirdēt un sajust, ko vēlas klienti, un piedāvāt to augstākajā kvalitātē un ar radošu pieeju. Atbildīga attieksme pret saviem pircējiem un dabu ir vērtība, kuras dēļ mūsu zīmoli – radīti ar mīlestību un cieņu pret dabu un visu dzīvo, kas mums apkārt, – ir tik iecienīti.

Bērzciems
Bērzciems

Zivju produkcija no SIA ”Bērzciems” - Latvijā vecākais, tradīcijām bagātākais zivju pārstrādes uzņēmums, kurš apvienots ar modernu, tehnoloģijām bagātu ražotni.

Lonnija
Lonnija

Bioloģisko upeņu komercdārzs netālu no Rundāles un Bauskas. Izveidots 2018. gadā. 2020. gadā saimniecība ieguva bioloģiskās audzēšanas un mājražošanas sertifikātus.

Baltās anemones
Baltās anemones

Ģimenes saimniecībā Zemgales pusē, kurā saimnieko jau trešā paaudze, zināšanas un strādīgums ir nodots no paaudzes uz paaudzi. Dārzeņu audzēšana ir jaunās ģimenes - Gunas un Andra galvenā nodarbe. Attīstot saimniecību un popularizējot veselīgu dzīvesveidu, Guna vienlaikus ir ieguvusi ģimenes ārsta kvalifikāciju.

Āgenskalna tirgus ziedi
Āgenskalna tirgus ziedi

-

Zelta Rieksts
Zelta Rieksts

Zelta Rieksts ir stāsts par kvalitāti un garšu daudzveidību. Jau kopš 1996. gada meklējam augstākā labuma riekstus, sēklas un žāvētos augļus, lai nodrošinātu kvalitatīvu produkciju veselīgai un pilnvērtīgai ikdienai.

Āgenskalna tirgus
Āgenskalna tirgus

-

Zaļā Maize
Zaļā Maize

"Zaļā maize" galvenā būtība ir sāļa, piesātināta un intensīva. Visiem ,kuri kaut reizi vīlušies sausā, bezgaršīgā kliņģerī vai pīrāgā bez pildījuma- esmu radījusi garšās un pildījumos bagātīgas,sulīgas un neierastas alternatīvas. Sāļas maizes delikates, lai parasta brīvdiena kļūtu par baudpilniem svētkiem un svētki kļūstu par piesātinātu garšu piedzīvojumu. Katra Tava pasūtītā garšu maize vai kliņģeris top mazā,mājīgā Āgenskalna mājas virtuvē, agros rītos, kamēr visi vēl saldi guļ,lai pavisam svaigs tiktu Tev piegādāts uz mājām vai ofisu. Bet katru sestdienu, ar svaigi ceptām maizēm, pīrāgiem un kliņģeriem es pati Jūs gaidu Kalnciema kvartālā, lai melnbalti svītrainajā stendā iedvesmotu dzīves un garšu baudīšanai. Uz tikšanos! Santa Liepa

Hortus
Hortus

“Hortus” piedāvā arī dažādu augu, augļu, ogu un dārzeņu kaltēšanas, žāvēšanas pakalpojumus un ražo kaltētu augļu industriālās izejvielas.

Saules klaips
Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam ir svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis.

Greenery
Greenery

Greenery sniedz iespēju ikdienā lietot svaigus, garšām un vitamīniem bagātus mikrosalātus un garšaugus arī tiem, kam rokas stiepiena attālumā nav pieejama salātu dobe.

Z/S Kumelītes
Z/S Kumelītes

-

Z/S Kotiņi
Z/S Kotiņi

-

Just Nature
Just Nature

Domās un rūpēs par veselību, radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos graudaugu un pākšaugu produktus. Just Nature sortimentu veido dabas enerģiju smēlušies graudaugi un pākšaugi: turku zirņi, bulgurs, lēcas, kvinoja, kuskuss, pērļu grūbas, pērļu kuskuss, melnās pupiņas, zaļie griķi, kā arī graudaugu jaunpienācējs sorgo u.c.

Nutego
Nutego

Mūsu riekstu sviesti ir dabīgi, tie nesatur hidrogenētu PALMU eļļu, nesatur konservantus, nesatur GMO un ir ļoti dažādi un ļoti garšīgi.

ĶEPA RAW FOOD
ĶEPA RAW FOOD

ĶEPA RAW FOOD ir ģimenes un suņu saimnieku izlolots projekts, kas mājas lolojumiem - suņiem un kaķiem- piedāvā svaigbarību- šobrīd 23 pozīcijas porcionētu,sabalansētu svaigo gaļu un subproduktu mix, 32 pozīcijas dažādus mājlopu subproduktu un gaļas lēni kaltētus produktus, 12 pozīcijas dehidrētu zivju- mencu, reņģu un brētliņu- produktus, graužamsieru un siera popkornu.

Biškopis Andis Poga
Biškopis Andis Poga

Medus

Doles Tējas
Doles Tējas

Zāļu tēju un ārstniecības augu dārzs Doles salā.

Mar Mar Meat
Mar Mar Meat

Gaļa un gaļas izstrādājumi

Fruit Union
Fruit Union

Augļi un dārzeņi.

Kalnciema kvartāla Vīna veikals
Kalnciema kvartāla Vīna veikals

Kalnciema kvartālā atrodas Vīnu veikals un kafejnīca, kur nepiespiestā atmosfērā iespējams baudīt labu vīnu, kafiju, tēju vai kakao, aprunāties ar draugiem vai norunāt darba tikšanos. Teicama kafija un vīni no Itālijas Markes reģiona mazajām vīnu darītavām siltajā laikā baudāmi arī ābeļdārzā.

Klapkalnciema zivis
Klapkalnciema zivis

Kūpinātas, marinētas un ceptas zivis

P/s Indiņi
P/s Indiņi

-

Rītnieki
Rītnieki

Piedāvājam iegādāties garšīgas, laimīgu vistiņu dētas olas. Vistiņas brīvi pārvietojas pa ganībām un tiek barotas ar pašu audzētu barību, kas nesatur ĢMO. Par vistiņām rūpējamies jau no pašas pirmās dienas.

Delikanto
Delikanto

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes brieža gaļas produktus un delikateses. Ražošanas process no idejas līdz gatavam produktam mums nozīmē izcilu kvalitāti. Tā ir liela mīlestība pret to, ko darām. Atbildība pret tiem, kas izvēlas mūsu produktus. Augstas un stingras prasības pret sevi katrā ražošanas solī. Mūsu produktu klāstā vienmēr būs neizzūdošas klasiskas vērtības. Turklāt esam arī dedzīgi nedzirdētu garšas nošu un tonalitāšu meklētāji! Meklējam un atrodam unikālas izejvielu kombinācijas, un nākam klajā ar inovatīviem produktiem, kas uzspridzinās Jūsu garšas kārpiņas! Mēs esam jauni, enerģiski, ideju pilni un prasmīgi radīt kvalitatīvu Latvijas produktu, ko novērtē mājās un tālās zemēs. Mēs raugāmies nākotnē, domājam ambiciozi, strādājam atdevīgi un ticam, ka radām zīmolu ar vērtībām, ko mantos mūsu bērni.

ĀMA
ĀMA

Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā no skaistākajām Vidzemes pilsētām Cēsīs. Šogad mēs nosvinējām 15 gadu jubileju! Uzņēmuma vadība droši var apgalvot, ka ražo 100 % Latvijas produktus. Gaļa tiek iepirkta tikai no Latvijas zemniekiem un uzņēmējiem. Uzņēmuma produkcija ir no cūkgaļas, lielopgaļas un vistas gaļas, gatavotas dažāda veida desas un cīsiņi, kā arī žāvēta gaļa. Svarīgi piebilsts, ka gaļa un desas dabīgos apvalkos tiek žāvētas ar alkšņu malku. Tāpat arī uzņēmums ražo gaļas produktus bez pievienotām E vielām un bez garšas pastiprinātājiem.

Taunatiņu truši
Taunatiņu truši

-

Z/S Bļodiņas
Z/S Bļodiņas

Kokneses bioloģiskā saimniecība z/s „Bļodiņas” nodarbojas ar piena lopkopību kopš 2006. gada un ir bioloģiski sertificēta. Saimniekošana notiek jau otrajā paaudzē. Apsaimniekoti tiek vairāk nekā 50 ha lauksaimniecības zemes.

Royal taste
Royal taste

Izmeklēti labumi dažādām gaumēm no Itālijas, Sicīlijas un Grieķijas. SIA Royal Taste sadarbojas tiešā veidā ar maziem, izmeklētiem sieru, vītinājumu, svaigo dārzeņu un augļu ražotājiem, vidēji lieliem tipisko konservēto produktu ražotājiem.

SIA Rīta Putni
SIA Rīta Putni

Svaiga paipalu gaļa un Olas

Zvirgzdkalni RB
Zvirgzdkalni RB

-

Andrito Coffee Roastery
Andrito Coffee Roastery

Ikkatra kafija, ko mēs vedam no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Mēs zinām, kur tā ir augusi un kā tā ir pārstrādāta, jo tā mēs rūpējamies par mūsu kafijas augsto kvalitāti.

Dimdiņi
Dimdiņi

Mēs zinām, ka tikai rūpējoties par esošo, var saglabāt labāko un veidot jauno. Dimdiņos mēs apvienojam cieņu pret tradīcijām ar mūsdienīgu skatu, lai radītu tīru, veselīgu un garšīgu ēdienu.