Loading...

Ražotāji

Bujums
Bujums

BUJUMS – tā vidzemnieki saka par labu mantu, par raženumu, bagātību. Tieši tādi ir mūsu gardumi – gatavoti no pašu mājās audzētiem, dabīgiem labumiem, ar prasmi un spēku iekšā. BUJUMAM ir dvēsele. Cildeni, ar pašvērtējumu, lepni, ka nākuši no šīs zemes. Visas izejvielas ir tik labas, cik vien var būt. Katra roka, kas pielikusi darbu, – visrūpīgākā. Lepni labumi – spīdoša manta ar raksturu. No lepnu saimnieku rokām lepna ēdāja vēderā.

Siera ražotne
Siera ražotne

Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 25 iecienīti produkti, to skaitā rīvējamais Zaļais siers, beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni (JAUNUMS - ar kaņepju proteīnu un ar halapenjo pipariem) un 4 veidu Mājas nūdelītes. Vairāk par katru produktu uzzini sadaļā Produkti. Esam gandarīti, ka nu jau 13 gadus SIA "Siera ražotne" ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu - audzējam paši savā dārzā. Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā (skatīt sadaļu Kur iegādāties), bet tikties ar pašiem ražotājiem un iegādāties "Siera ražotnes" produktus var dažādos tirdziņos, piemēram, Latvijas pilsētu svētku tirdziņos.

Kūkas Gardas
Kūkas Gardas

Konditorejas studija-veikals Siguldā, kas gatavo gardas kūkas un saldumus, no kvalitatīviem un Latvijā ražotiem produktiem.

Kalvāni
Kalvāni

"Kalvāni" ir bioloģiskā zemnieku saimniecība. Ievērojot cilvēku vēlmi uzturā lietot no ķīmijas tīru pārtiku, saimniekiem radās ideja dibināt bioloģisku zemnieku saimniecību, kas tika arī realizēta. Saimniecība jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar jēru audzēšanu, bet pēdējos gados aktīvi nodarbojas arī ar putnkopību, saimniecība audzē vistas, zosis un pīles.

Cesars
Cesars

Produktu klāsts no tradicionālās japāņu, ķīniešu, taizemiešu, indiešu un citu tautu virtuvēm.

The Bridge
The Bridge

Graudaugu dzērienu galvenā sastāvdaļa ir ūdens. The Bridge BIO dzērieniem tiek izmantots vislabākās kvalitātes avota ūdens, kas iegūts 450 m virs jūras līmeņa. Ūdens ir viegls, bet bagāts ar minerālvielām un savienojumā ar bioloģiski audzētiem graudaugiem tas ir veselīgs un sabalansēts dzēriens,kas gūst arvien plašāku popularitāti pateicoties tā vērtīgajām īpašībām. Bridge ir ģimenes uzņēmums no Itālijas, kurš kopš 1994. gada atbalsta un ražo bioloģiskus graudaugu dzērienus - vieni no pirmajiem Eiropā.The Bridge dzērieni ir piesātinātāki, jo graudaugu sastāvs % ir lielāks.

Gardais
Gardais

"Gardais" ražo ātri un viegli gatavojamus vegāniskus produktus ar labu uzturvērtību, no labām izejvielām un ar labu garšu - gardēžiem, vegāniem, veselīgi ēdājiem, alerģiskiem cilvēkiem, vides aktīvistiem, sportistiem, gatavot nemācētājiem, un tiem, kas grib ēst ātri, taču negrib bāzt sevī junk food. Radīts un ražots Latvijā, roku darbs, pēc veģetāra uztura skolas Vegus vadītājas Ditas Lases receptēm; gatavots un iepakots pēc iespējas videi draudzīgāk, iepirkts un pārdots, citus vietējos uzņēmējus atbalstot.

MANA ĢIMENE
MANA ĢIMENE

Uzņēmums Baltic Bio Grain (zīmols "Mana ģimene") ražo zaļos griķus, ko audzē bioloģiska saimniecība kopš 1991. gada. Baltic Bio Grain ir inovatīvs uzņēmums - akreditēts ar Eiropas produkcijas sertifikātu LV-BIO-01, kas apliecina, ka patērētājs savā rīcībā saņems tikai kvalitatīvu un veselīgu produktu. Piedāvājumā ir zaļie griķi un pilngraudu auzu pārslas.

TRS
TRS

TRS pirms vairāk nekā 50 gadiem Londonā dibināja Taherally Rehmanji Suterwalla, šī kompānija ienesa Lielbritānijā izcilākos autentiskos Āzijas ēdienus. Šodien biznesu vada viņa pieci dēli, un uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem etnisko pārtikas produktu piegādātājiem Eiropas tirgū.

Tarlton
Tarlton

Tarlton zīmola tēja, kas tiek audzēta un iepakota Šrilankā. Piedāvātā klāsta pamatā ir beramo lielo un vidējo lapu tēja - melnā, zaļā, ūlonga, un tējas, kuru sastāvā pievienoti ziedi, augi, sukādes. Tējai piemīt izcila smarža un garša. Īpašā kategorijā tiek piedāvātas 7 izsmalcinātas tējas šķirnes, kuras tiek audzētas un sagatavotas Ķīnā, iepakotas Šrilankā zem Tarltona zīmola.

Nata Cafe
Nata Cafe

Nata Cafe savas durvis vēra 2017. gada novembrī un kopš tā laika dažādus gardus vegāniskus un veģetārus ēdienus, kas gatavoti ar mīlestību un īpašām rūpēm, piedāvā ikvienam interesentam.

Dabas Dimanti
Dabas Dimanti

"Dabas Dimanti" savos produktos izmanto Latvijas zemnieku audzētos labumus - dārzeņus un ogas. Dārzeņi tiek pārstrādāti tā, lai baudot "Dabas Dimanti" desertus, varētu saņemt maksimālo labumu, ko sniedz ar vitamīniem un mikroelementiem bagātie Latvijas dārzeņi un ogas. "Dabas Dimanti" produkti 100% nesatur glutēnu un laktozi.

Madam Brioš
Madam Brioš

Madam Brioš ir franču stila beķereja! Viņu maize un konditorejas izstrādājumi ir iecienīti kā Jūrmalā, tā Rīgā.

Anzāģe
Anzāģe

Uzņēmums darbojas būvniecības un akvakultūras virzienos, no 2013.gada ar varavīksnes foreļu audzēšanu. Foreles audzētas zivju audzēšanas baseinos Pelču pagastā pie Kuldīgas pēc skandināvu (Somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Zivju audzēšana noris, izmantojot ūdens recirkulācijas sistēmu ar biogranulu filtriem, ūdens tiek iegūts no 100m dziļa urbuma, tādā veidā kontrolējot arī iespējamo piesārņojumu, kurš nonācis dabā. Izmantojot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, ūdens tiek izmantots vairākas reizes, pirms zivju realizācijas zivis tiek noturētas tīrā ūdenī. Zivju audzēšanā tiek izmantota dabīga zivju barība, kura ir ražota Dānijā vai Somijā, tā sastāvā ir zivju eļļa, zivju milti, graudi, olbaltumvielas. Zivju audzēšanas process notiek dabiskā ātrumā, cenšoties zivij radīt labvēlīgus apstākļus augšanai un veselīgai apetītei – tiek regulēts skābekļa daudzums, ūdens temperatūra un tīrība.

MILZU!
MILZU!

MILZU! darbojas Latvijas tirgū jau 6 gadus, ražojot veselīgu alternatīvu visiem zināmajām brokastu pārslām - mūsu pārslas tiek ražotas no rudziem, auzām un tagad arī no pelēkajiem zirņiem. Ļoti liela daļa MILZU! produktu ir bioloģiski produkti, arī pārējos produktos ir izmantotas tikai dabīgas izejvielas, tajos nav E vielu, nav pievienotu taukvielu, satur dabīgos vitamīnus un minerālvielas. No 2020.gada MILZU! produktu klāstā ir parādījusies arī jauna bezgraudu brokastu pārslu līnija Veggy Crush, kas gatavoti no augstvērtīga pašmāju pākšauga - pelēkajiem zirņiem. Pilnīgs jaunums tirgū ir maisījumi - "Amerikas BBQ", "Falafel" un "Vidusjūras", no kuriem ātri un viegli pagatavot gardu un veselīgu vegānu maltīti, turklāt arī visi šie maisījumi ir bioloģiski.

Kombucha factory
Kombucha factory

Viegli dzirkstošs, dabīgs, nepastirēts, uz tējas bāzes brūvēts dzēriens Tavai Labsajūtai un imunitātei - kombuča. Ražots Latvijā.

Rogas maiznīca
Rogas maiznīca

Maizes cepšana no laika gala tiek uzskatīta par grūtu darbu. Arī "Roga-Agro" vēl joprojām izmanto daudz roku darba ne tāpēc, ka neuzticamies mūsdienu tehnikai, bet, lai izceptu īstu un garšīgu maizi, bez roku darba neiztikt. Miltus "ROGA-AGRO" iegādājas no Latvijas ražotājiem un ir ļoti apmierināti ar to kvalitāti. Arī pārējās maizes sastāvdaļas tiek iepirktas no labākajiem Latvijas uzņēmējiem un zemniekiem.

Purnavu Muiža
Purnavu Muiža

-

SpirulinaNord
SpirulinaNord

Spirulīna ir ēdama mikroaļģe ar lielisku uzturvērtību. SpirulinaNord uzņēmuma darbības pamatā ir RTU zinātnieču izstrādāta unikāla mikroaļģu audzēšanas tehnoloģija, kas nodrošina iespēju piedāvāt svaigu spirulīnu arī Latvijā.

ECO FUNGUS
ECO FUNGUS

Uzņēmums ECO FUNGUS nodarbojas ar ŠITAKE sēņu audzēšanu uz apaļkoka bluķiem. Sēnes aug brīvā dabā Viļakas novadā un Skujenē. Sēņu audzēšanā izmantojam tikai dabīgu koku, ekoloģiski sertificētu sēņu micēliju un dzidru, tīru ūdeni no artēziskā urbuma.

Zivju māja Skangaļi
Zivju māja Skangaļi

Zivju māja Skangaļi ar zivju audzēšanu sāka nodarboties 2020. gadā. Vairāk kā 10 zivju sugu audzēšanai tiek nodrošināti gan piemēroti audzēšanas apstākļi, gan īpaši tiek domāts par katrai sugai piemērotu, sabalansētu uzturu, lai zivis būtu augstvērtīgas lietošanai uzturā. Uzņēmuma vīzija ir iedrošināt uzturā lietot vairāk svaigas un mazāk pazīstamas zivis, kas audzētas Latvijā, vienlaikus aicinot sabiedrību, domāt par svarīgiem ekosistēmas jautājumiem!

Sergeja Jēgera meistardarbi
Sergeja Jēgera meistardarbi

Latviešu operdziedātājam, kontrtenoram, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam, Sergejam Jēgeram, savu iecienītāko aizraušanos – kulinārijas mākslu – ienācis prātā pārvērst uzņēmējdarbībā tieši pandēmijas laikā. Lai kļūtu par mājražotāju, viņš izgājis visas nepieciešamās pārbaudes un kursus. Gatavo, iepilda, iesaiņo un paraksta – lai radītu pievienoto vērtību, to visu Sergejs Jēgers dara viens pats!

Gemoss
Gemoss

Lai Jūsu ikdiena kļūtu veselīgāka un enerģiskāka, katru gadu mums top arvien jauni zīmoli. Mūsu mērķis ir redzēt, dzirdēt un sajust, ko vēlas klienti, un piedāvāt to augstākajā kvalitātē un ar radošu pieeju. Atbildīga attieksme pret saviem pircējiem un dabu ir vērtība, kuras dēļ mūsu zīmoli – radīti ar mīlestību un cieņu pret dabu un visu dzīvo, kas mums apkārt, – ir tik iecienīti.

Bērzciems
Bērzciems

Zivju produkcija no SIA ”Bērzciems” - Latvijā vecākā, tradīcijām bagātākā zivju pārstrādes uzņēmuma, kurš apvienots ar modernu, tehnoloģijām bagātu ražotni.

Lonnija
Lonnija

Bioloģisko upeņu komercdārzs netālu no Rundāles un Bauskas. Izveidots 2018. gadā. 2020. gadā saimniecība ieguva bioloģiskās audzēšanas un mājražošanas sertifikātus.

Zelta Rieksts
Zelta Rieksts

Zelta Rieksts ir stāsts par kvalitāti un garšu daudzveidību. Jau kopš 1996. gada meklējam augstākā labuma riekstus, sēklas un žāvētos augļus, lai nodrošinātu kvalitatīvu produkciju veselīgai un pilnvērtīgai ikdienai.

Āgenskalna tirgus
Āgenskalna tirgus

-

Hortus
Hortus

“Hortus” piedāvā arī dažādu augu, augļu, ogu un dārzeņu kaltēšanas, žāvēšanas pakalpojumus un ražo kaltētu augļu industriālās izejvielas.

Greenery
Greenery

Greenery sniedz iespēju ikdienā lietot svaigus, garšām un vitamīniem bagātus mikrosalātus un garšaugus arī tiem, kam rokas stiepiena attālumā nav pieejama salātu dobe.

Kalnciema kvartāla Vīna veikals
Kalnciema kvartāla Vīna veikals

Kalnciema kvartālā atrodas Vīnu veikals un kafejnīca, kur nepiespiestā atmosfērā iespējams baudīt labu vīnu, kafiju, tēju vai kakao, aprunāties ar draugiem vai norunāt darba tikšanos. Teicama kafija un vīni no Itālijas Markes reģiona mazajām vīnu darītavām siltajā laikā baudāmi arī ābeļdārzā.

Z/S Kumelītes
Z/S Kumelītes

-

Just Nature
Just Nature

Domās un rūpēs par veselību, radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos graudaugu un pākšaugu produktus. Just Nature sortimentu veido dabas enerģiju smēlušies graudaugi un pākšaugi: turku zirņi, bulgurs, lēcas, kvinoja, kuskuss, pērļu grūbas, pērļu kuskuss, melnās pupiņas, zaļie griķi, kā arī graudaugu jaunpienācējs sorgo u.c.

Nutego
Nutego

Mūsu riekstu sviesti ir dabīgi, tie nesatur hidrogenētu PALMU eļļu, nesatur konservantus, nesatur GMO un ir ļoti dažādi un ļoti garšīgi.

ĶEPA RAW FOOD
ĶEPA RAW FOOD

ĶEPA RAW FOOD ir ģimenes un suņu saimnieku izlolots projekts, kas mājas lolojumiem - suņiem un kaķiem- piedāvā svaigbarību- šobrīd 23 pozīcijas porcionētu,sabalansētu svaigo gaļu un subproduktu mix, 32 pozīcijas dažādus mājlopu subproduktu un gaļas lēni kaltētus produktus, 12 pozīcijas dehidrētu zivju- mencu, reņģu un brētliņu- produktus, graužamsieru un siera popkornu.

Skrīveru saldumi
Skrīveru saldumi

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam. mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.

Doles Tējas
Doles Tējas

Zāļu tēju un ārstniecības augu dārzs Doles salā.

Mar Mar Meat
Mar Mar Meat

Gaļa un gaļas izstrādājumi

Taste of Latvia
Taste of Latvia

Taste of Latvia ir latvieša, mērču meistara Anša izveidots uzņēmums, kas radīts pateicoties degsmei gatavot un vēlmei dalīties ar vislabākajām garšām. Mērces un piedevas ir gatavotas no BIO sastāvdaļām, kas piešķir tām īpašas garšu nianses.

Klapkalnciema zivs
Klapkalnciema zivs

Kūpinātas, marinētas un ceptas zivis

P/s Indiņi
P/s Indiņi

-

Rītnieki
Rītnieki

Piedāvājam iegādāties garšīgas, laimīgu vistiņu dētas olas. Vistiņas brīvi pārvietojas pa ganībām un tiek barotas ar pašu audzētu barību, kas nesatur ĢMO. Par vistiņām rūpējamies jau no pašas pirmās dienas.

Dundagas pienotava
Dundagas pienotava

Piena produkti

Delikanto
Delikanto

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes brieža gaļas produktus un delikateses. Ražošanas process no idejas līdz gatavam produktam mums nozīmē izcilu kvalitāti. Tā ir liela mīlestība pret to, ko darām. Atbildība pret tiem, kas izvēlas mūsu produktus. Augstas un stingras prasības pret sevi katrā ražošanas solī. Mūsu produktu klāstā vienmēr būs neizzūdošas klasiskas vērtības. Turklāt esam arī dedzīgi nedzirdētu garšas nošu un tonalitāšu meklētāji! Meklējam un atrodam unikālas izejvielu kombinācijas, un nākam klajā ar inovatīviem produktiem, kas uzspridzinās Jūsu garšas kārpiņas! Mēs esam jauni, enerģiski, ideju pilni un prasmīgi radīt kvalitatīvu Latvijas produktu, ko novērtē mājās un tālās zemēs. Mēs raugāmies nākotnē, domājam ambiciozi, strādājam atdevīgi un ticam, ka radām zīmolu ar vērtībām, ko mantos mūsu bērni.

Kabuleti Fruit
Kabuleti Fruit

Augļu un dārzeņi.

ĀMA
ĀMA

Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā no skaistākajām Vidzemes pilsētām Cēsīs. Šogad mēs nosvinējām 15 gadu jubileju! Uzņēmuma vadība droši var apgalvot, ka ražo 100 % Latvijas produktus. Gaļa tiek iepirkta tikai no Latvijas zemniekiem un uzņēmējiem. Uzņēmuma produkcija ir no cūkgaļas, lielopgaļas un vistas gaļas, gatavotas dažāda veida desas un cīsiņi, kā arī žāvēta gaļa. Svarīgi piebilsts, ka gaļa un desas dabīgos apvalkos tiek žāvētas ar alkšņu malku. Tāpat arī uzņēmums ražo gaļas produktus bez pievienotām E vielām un bez garšas pastiprinātājiem.

Taunatiņu truši
Taunatiņu truši

-

Āgenskalna tirgus ziedi
Āgenskalna tirgus ziedi

-

Z/S Bļodiņas
Z/S Bļodiņas

Kokneses bioloģiskā saimniecība z/s „Bļodiņas” nodarbojas ar piena lopkopību kopš 2006. gada un ir bioloģiski sertificēta. Saimniekošana notiek jau otrajā paaudzē. Apsaimniekoti tiek vairāk nekā 50 ha lauksaimniecības zemes.

Royal taste
Royal taste

Izmeklēti labumi dažādām gaumēm no Itālijas, Sicīlijas un Grieķijas. SIA Royal Taste sadarbojas tiešā veidā ar maziem, izmeklētiem sieru, vītinājumu, svaigo dārzeņu un augļu ražotājiem, vidēji lieliem tipisko konservēto produktu ražotājiem.

SIA Rīta Putni
SIA Rīta Putni

Svaiga paipalu gaļa un Olas

Baltās anemones
Baltās anemones

Ģimenes saimniecībā Zemgales pusē, kurā saimnieko jau trešā paaudze, zināšanas un strādīgums ir nodots no paaudzes uz paaudzi. Dārzeņu audzēšana ir jaunās ģimenes - Gunas un Andra galvenā nodarbe. Attīstot saimniecību un popularizējot veselīgu dzīvesveidu, Guna vienlaikus ir ieguvusi ģimenes ārsta kvalifikāciju.

Zvirgzdkalni RB
Zvirgzdkalni RB

-

Biškopis Andis Poga
Biškopis Andis Poga

Medus

Saules klaips
Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam ir svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis.

Andrito Coffee Roastery
Andrito Coffee Roastery

Ikkatra kafija, ko mēs vedam no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Mēs zinām, kur tā ir augusi un kā tā ir pārstrādāta, jo tā mēs rūpējamies par mūsu kafijas augsto kvalitāti.

Dimdiņi
Dimdiņi

Mēs zinām, ka tikai rūpējoties par esošo, var saglabāt labāko un veidot jauno. Dimdiņos mēs apvienojam cieņu pret tradīcijām ar mūsdienīgu skatu, lai radītu tīru, veselīgu un garšīgu ēdienu.