Loading...

Ražotāji

Gaujas parka vistas
Gaujas parka vistas

Saimniecība Jaunapsītes, kas no 2017. gada nodarbojas ar brīvās turēšanas lauku vistu olu ražošanu. Atrodas Amatas novadā, Gaujas nacionālā parka sirdī, ekoloģiski tīrā vidē. Saimniecības vistām nodrošina brīvas pārvietošanās iespējas un veselīgu pašgatavotu barību. Izveidojuši ganāmpulku ar dažādu šķirnu vistām, un iegūst dažādu krāsu, veselīgas un gardas oliņas, kuras pircēji jau ir novērtējuši un atpazīst ar Gaujas Parka vistas zīmolu.

Mazā Terapija
Mazā Terapija

110% augu valsts ēdieni

ZIVJU MĀJA
ZIVJU MĀJA

Zivju Māja ir ģimenes uzņēmums, kas jau divus gadus rūpējas par to, lai būtu iespēja iegādāties svaigas zivis tikko no Latvijas ūdeņiem, kā arī nodrošinam plašu kūpināto zivju klāstu. Prasmes zivju nozarē ir pārmantotas, jau no vectēva kam bija savs zvejas kuģis, un zvejas laiva Bērciema pludmales krastā. Mūsu mērķis un panākumu atslēga ir apvienot labāko Latvijas kūpinātāju un citu zivju ražotāju produktus vienā vietā. Produktu klāstā ir atlasīti tikai paši labākie un garšīgākie zivju izstrādājumi.

Dabas Dots
Dabas Dots

Mēs atrodamies Nākotnē! Tieši runājot, Nākotne ir mazs ciemats Latvijas vidienē, taču parnestā nozīmē – mēs tiešām esam nākotnē. Mums rūp nākotne, jo tur dzīvos mūsu bērni. Mums rūp, lai mēs būtu veseli, tādēļ ražojot, izvēlamies rūpīgi atlasītas ogas, augļus, tēju un citas izejvielas. Mēs esam tīri! Savu produkciju ražojam mazā, taču modernā ražotnē. Mēs ticam, ka ar mīlestību gatavoti dzērieni garšo daudz citādāk un ticam, ka veselīgs var būt arī garšīgs. Vārām tēju lielos katlos, spiežam sulu ar lielām, manuālām sulu spiedēm. Darām visu kā mājās. Dabas Dots atbalsta vietējos ražotājus, tādēļ liela daļa mūsu izejvielu tiek iepirkta no pašmāju zemniekiem. Mums svarīgākais ir produkta kvalitāte un izcilā garša, tādēļ rūpīgi atlasām izejvielas un sadarbojamies tikai ar drošiem piegādātājiem. Iedvesmu smeļamies dabā un radām dzērienus cilvēkiem, kas novērtē īstas un tīras garšas. Cilvēkiem, kam rūp veselība un vide sev apkārt. Mēs zinām, ka garšīgs var būt arī veselīgs, tādēļ, izmantojot Ziemeļu pļavās augušos augus un ogas, mēs piešķiram saviem produktiem izcilu garšu. Nekonkurējam ar krāsainajiem un saldajiem dzērieniem. Pēc iespējas cukuru un citus saldinātājus neizmantojam vispār. Bez pievienota cukura – tāds ir mūsu izaicinājums! Ražojot produktus, vēlamies celt godā vietējās garšas. Latvijas superogas – dzērvenes, upenes, smiltsērkšķus, vietējo augļu karali ābolu un citas mums tik pazīstamas un mīļas garšas. Sadarbojoties ar nozares speciālistiem, mēs katru produktu izstrādājam ar īpašu gādību un uzmanību pret mūsu patērētāju un cieņu pret dabas dotajām veltēm. Nobaudi mūsu produktus un pārliecinies, ka veselīgs var būt arī garšīgs! Priekā!

ABAVAS
ABAVAS

Abavas vīnadarītava, kuras pirmssākumi meklējami Sabilē, reiz radīta kā romantisks ģimenes bizness, bet ar gadiem apvienojoties trim ģimenēm - Barkāniem, Gadzjus un Krasovskiem tā kļuvusi par spēcīgu un augošu zīmolu, kas nes tādas vērtības kā saikne ar dabu, meistarība, drosme darīt un vēlme iezīmēt Latviju pasaules vīna kartē. Šodien Sabilē tiek audzēti un attīstīti Abavas vīnadarītavas vīna dārzi vairāk nekā 4 hektāru platībā, kas dod pirmos darba augļus un jau vairākus gadus Abavas veiksmīgi dara ekskluzīvas partijas ar kvalitatīviem vīnogu vīniem no Ziemeļu un hibrīda šķirņu vīnogām. Savukārt vīnadarītavā, netālu no Tukuma saimnieko meistarīgā Abavas komanda, radot desmitiem unikālu dzērienu no sev piegulošā ābeļdārza, kā arī aktīvi iepērkot citu Latvijas augļu un ogu audzētāju ražu. Pateicoties dažādu Eiropas savienības projektu veiksmīgai realizācijai un piesaistītajām investīcijām Abavas ir uzskatāma par modernāko un lielāko vīnadarītavu Latvijā.

Z/S Kaķīši
Z/S Kaķīši

Zemnieku saimniecība no Kuldīgas novada

Lijas marinējumi
Lijas marinējumi

Lija ar skābējumu un marinējumu gatavošanu nodarbojas jau vairāk kā 30 gadus. Kopā ar mammu uzsāka kāpostu gatavošanu, lai piepelnītos, bet pamazām, lielā pieprasījuma dēļ, papildināja mājražojumus gan ar gurķīšiem, ievārījumiem, lečo, marinētiem kabačiem, cidonijām sīrupā un vēl!

Tirgus sieva piedāvā
Tirgus sieva piedāvā

Turbo Foods
Turbo Foods

Turbo Foods ir Āgenskalnā bāzēti mājražotāji, kas iepriecina ļaudis ar eksotiskām garšām un produktiem no visas pasaules. Visi produkti ir tīrs roku darbs, sākot ar garšu, iepakojumu un beidzot ar dizainu. Turbo choco ir viens no Turbo foods produktiem

Spice House
Spice House

SpiceHouse ir garšvielu zīmols, ko raksturo nevainojama produktu kvalitāte un to dabīgā izcelsme. Esam ģimenes uzņēmums un mūsu garšvielu piedāvājumā ir dabīgas un bio garšvielas, garšaugi un dažādi garšvielu maisījumi, jo mūsu prioritātes ir veselīgs uzturs un veselīgs dzīvesveids. Tāpēc arī saviem klientiem vēlamies piedāvāt īstus un dabīgus produktus, kas vienmēr būs lielisks papildinājums veselīgām un gardām maltītēm. Produktu izvēlē vienmēr īpašu vērību pievēršam rūpīgai izejvielu atlasei un izsekojamībai, to bioloģiskai izcelsmei, kas nodrošina garšvielu audzēšanu ar apkārtējai videi saudzīgām metodēm. Līdzās dažādām tīrajām garšvielām un garšaugiem ļoti plašā izvēlē piedāvājam arī visdažādākos garšvielu maisījumus bez dažādām pievienotām liekām un veselībai kaitīgām pārtikas piedevām. SpiceHouse garšvielas vienmēr ir iedvesmojošs palīgs visdažādāko ēdienu garšas bagātināšanai gan tavām visgardākajām steidzīgās ikdienas maltītēm, gan arī gardēžu cienīgiem kulinārajiem eksperimentiem.

Venden
Venden

The Beginnings
The Beginnings

The beginnings rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Ik rīts Tavā dzīvē ir kā iespēja jaunam sākumam – mazliet citādākam, veselīgākam, enerģiskākam un dzīvespriecīgākam. Mēs varam Tev palīdzēt rast jaunu sākumu sevī, piedāvājot brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem jauno pārtikas tehnoloģiju “brīnumiem”. Tev tikai jāizvēlas pievērsties tam, kam pievērsāmies mēs – dabiskumam, jo viss jau sākotnēji ir radīts perfekts gan uzturvērtības, gan izskata un garšas ziņā, un nav vajadzības to uzlabot, padarīt sārtāku, spīdīgāku, saldāku.

Cidonijudārzs
Cidonijudārzs

"Cidonijudārzs" ir ģimenes uzņēmums kas atgriezies pie savām saknēm Kalētu pusē. Esam iestādijuši un apsaimniekojam 13 000 Latvijā selekcionēto krūmcidoniju Rasa, Rondo un Darius stādu. Esam neatlaidīgi un ar nepārejošu ticību izveidojuši cidonijām mājvietu savā zemes pleķītī, kur ikdienā rūpējamies par augu veselību, teritorijas kopšanu un protams visgardāko- "zelta ogas" produktu izstrādi! Jau ierasti tiekamies ar Jums pilsētu svētkos un gadatirgos Dienvidkurzemes novadā vai Kalnciema un Agenskalna tirgos Rīgā. Ja Tev patīk tas ko radam no šīs vērtīgās ogas droši izvēlies no veikala sadaļas produktus un mēs ar prieku Jums tos nogādāsim! Viss mūsu rokām gādāts un iepakots! Mūsu steidzīgajā Ikdienā cidonija ir tik vērtīgs dabīgo vitamīnu avots un ne velti saucam to par" bērnības garšu" jo cidonija pēc mūsu novērojumiem garšo ap 95 % mūsu uzrunāto personu un mums liels prieks par to! Jo arī mums pašiem ģimenē cidonijas garšo visiem! Noteikti vēlamies tajās dalīties ar Jums, piedāvājot mūsu produkciju visā Latvijā!

Naktsvijole
Naktsvijole

Naktsvijole - ziedu studija, kas iedvesmu smēlusies vienā no Latvijas aizsargātākajiem augiem. Savos darbos izcelsim Naktsvijoles unikalitāti un raksturu. Floriste Sanita Velša, Latvijas Amatniecības kameras diplomēts florista amata meistars kopš 2003. gada. Ar savas lieliskās atbalsta komandas palīdzību, ir apņēmusies radīt svētkus Jūsu īpašajiem cilvēkiem, ar ziedu valodas neaizmirstamajām emocijām izcelt Jūsu dzīves īpašos mirkļus.

EXPRESS GOURMET
EXPRESS GOURMET

Vietējais ģimenes uzņēmums Sudrablīnis jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas gan vietējā, gan eksporta tirgos, piedāvājot kvalitatīvus produktus vairāk kā 20 pasaules valstīs! Uzņēmums šogad izveidojis jaunu zīmolu ar nosaukumu EXPRESS GOURMET, lai piedāvātu ikvienam nogaršot un novērtēt jaunu restorānu klases ēdienu kategoriju, baudot viegli pagatavojamus, svaigus un gardus ēdienus ikvienam, kas radīti pēc īpašām šefpavāru receptēm.

Gardenia Eco
Gardenia Eco

Aromātiskas eko sveces, kas radītas tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām un dabas veltēm.

Lat Eko Food
Lat Eko Food

Lat Eko Food nodarbojas ar "Rūdolfs" produkcijas ražošanu. "Rūdolfs" BIO produkti nodrošina kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, pilnvērtīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību un bez mākslīgām piedevām.

BETTER BREAD
BETTER BREAD

Better Bread ir ģimenes ceptuve Rīgā ar pārliecību par porainu un kraukšķīgu bezglutēna maizi brokastīm, ikdienai un cienasta galdam. Maizes pamatā ir ideja par gardu un veselīgu bezkompromisa produktu, kas veidots pašu rokām un tādēļ ir rūpīgi nostrādāts un kvalitatīvs. Katrs kukulītis no ierauga līdz formēšanai ir radīts, lai baudītu katru kumosu. Better bread tic, ka veselīgam produktam jābūt patiesam tā katrā detaļā, tāpēc izmanto tikai bioloģiskus bezglutēna miltus, dabīgu ieraugu un citus augstas kvalitātes produktus - riekstus, sēklas, augļus un garšvielas.

GRANT’S BAKERY
GRANT’S BAKERY

GRANT'S BAKERY – jauna amatnieku ceptuve Rīgā, kur tiek cepta ekoloģiski tīra maize un citi miltu izstrādājumi no ierauga. Maizes cepšanā tiek izmantotas tradicionālās maizes pagatavošanas metodes - katras produkcijas vienības pagatavošanas process aizņem vismaz trīs diennaktis. GRANT’S BAKERY neizmanto komponentes, kas paātrina vai kontrolē maizes pagatavošanas procesu. Ražošanā netiek izmantotas olas, garšas pastiprinātāji, konservanti, rūpnieciskais raugs, transtauki un līdzīgas piedevas.

LifeTree Cheese
LifeTree Cheese

Latvijā ražoti vegānie sieri.

Rīgas Dzirnavnieks
Rīgas Dzirnavnieks

Senām tradīcijām un zināšanām bagāts, A/S “Rīgas Dzirnavnieks” šobrīd ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijas valstīs, kas ražo un eksportē augstvērtīgus industriālos un patēriņa produktus — visu veidu kviešu, rudzu un auzu miltus, miltu maisījumus, graudaugu pārslas un citus produktus ar zīmolu Herkuless.

PKS Straupe
PKS Straupe

PKS „Straupe” ir piena pārstrādes uzņēmums. Tas Latvijas tirgum un nedaudz arī eksportam ražo plaša sortimenta piena produktus: sviestu gan klasisko, gan ar garšvielu, kaņepju un šokolādes piedevām, krējumu un biezpienu ar dažādu tauku saturu, dažādu veida jogurtus un saldos biezpiena krēmus ar augļu – ogu piedevām, biezpiena sieru ar ķimenēm un dillēm, ķimeņu sieru, Jāņu sieru, pienu, paniņas, tīrkultūru, kefīru.

Z/S Kotiņi
Z/S Kotiņi

Saimniecības pamatnodarbošanās ir graudkopība. Sākot ar lauka sagatavošanu sēšanai un beidzot ar graudaugu novākšanu, kaltēšanu un ražas pārstrādi. Katram saražotajam produktam tiek atrasts pielietojums un tiek radīta pievienotā vērtība. Kopā apstrādājamā zemes platība ir 3000 ha, no kuriem lielākā daļa ir augstu kategoriju sertificētas sēklas lauki, no kuriem tiek iegūta sertificēta graudaugu un pākšaugu sēkla. Pārējos laukos tiek audzēti kultūraugi pārtikai un lopbarībai (kvieši, mieži, pupas, zirņi, rapsis. Saimniecībā jūs redzēsiet jaunākās graudaugu pārstrādes iekārtas un modernu lauksaimniecības tehniku savienojumā ar sakoptu ainavu. Aizrautīgi tiks pastāstīts par grauda ceļu no lauka līdz pusdienu galdam. Iespēja iegādāties produkciju - miežu un kviešu grūbas, putraimus un pērļu grūbas, pārtikas pupu, zirņu, kviešu, miežu miltus, lobītus un šķeltus zirņus un pupas, kā arī pašu ražoto rapšu eļļu.

Bujums
Bujums

BUJUMS – tā vidzemnieki saka par labu mantu, par raženumu, bagātību. Tieši tādi ir mūsu gardumi – gatavoti no pašu mājās audzētiem, dabīgiem labumiem, ar prasmi un spēku iekšā. BUJUMAM ir dvēsele. Cildeni, ar pašvērtējumu, lepni, ka nākuši no šīs zemes. Visas izejvielas ir tik labas, cik vien var būt. Katra roka, kas pielikusi darbu, – visrūpīgākā. Lepni labumi – spīdoša manta ar raksturu. No lepnu saimnieku rokām lepna ēdāja vēderā.

Siera ražotne
Siera ražotne

Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 25 iecienīti produkti, to skaitā rīvējamais Zaļais siers, beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni (JAUNUMS - ar kaņepju proteīnu un ar halapenjo pipariem) un 4 veidu Mājas nūdelītes. Vairāk par katru produktu uzzini sadaļā Produkti. Esam gandarīti, ka nu jau 13 gadus SIA "Siera ražotne" ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu - audzējam paši savā dārzā. Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā (skatīt sadaļu Kur iegādāties), bet tikties ar pašiem ražotājiem un iegādāties "Siera ražotnes" produktus var dažādos tirdziņos, piemēram, Latvijas pilsētu svētku tirdziņos.

Kūkas Gardas
Kūkas Gardas

Konditorejas studija-veikals Siguldā, kas gatavo gardas kūkas un saldumus, no kvalitatīviem un Latvijā ražotiem produktiem.

Kalvāni
Kalvāni

"Kalvāni" ir bioloģiskā zemnieku saimniecība. Ievērojot cilvēku vēlmi uzturā lietot no ķīmijas tīru pārtiku, saimniekiem radās ideja dibināt bioloģisku zemnieku saimniecību, kas tika arī realizēta. Saimniecība jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar jēru audzēšanu, bet pēdējos gados aktīvi nodarbojas arī ar putnkopību, saimniecība audzē vistas, zosis un pīles.

The Bridge
The Bridge

Graudaugu dzērienu galvenā sastāvdaļa ir ūdens. The Bridge BIO dzērieniem tiek izmantots vislabākās kvalitātes avota ūdens, kas iegūts 450 m virs jūras līmeņa. Ūdens ir viegls, bet bagāts ar minerālvielām un savienojumā ar bioloģiski audzētiem graudaugiem tas ir veselīgs un sabalansēts dzēriens,kas gūst arvien plašāku popularitāti pateicoties tā vērtīgajām īpašībām. Bridge ir ģimenes uzņēmums no Itālijas, kurš kopš 1994. gada atbalsta un ražo bioloģiskus graudaugu dzērienus - vieni no pirmajiem Eiropā.The Bridge dzērieni ir piesātinātāki, jo graudaugu sastāvs % ir lielāks.

Tarlton
Tarlton

Tarlton zīmola tēja, kas tiek audzēta un iepakota Šrilankā. Piedāvātā klāsta pamatā ir beramo lielo un vidējo lapu tēja - melnā, zaļā, ūlonga, un tējas, kuru sastāvā pievienoti ziedi, augi, sukādes. Tējai piemīt izcila smarža un garša. Īpašā kategorijā tiek piedāvātas 7 izsmalcinātas tējas šķirnes, kuras tiek audzētas un sagatavotas Ķīnā, iepakotas Šrilankā zem Tarltona zīmola.

Nata Cafe
Nata Cafe

Nata Cafe savas durvis vēra 2017. gada novembrī un kopš tā laika dažādus gardus vegāniskus un veģetārus ēdienus, kas gatavoti ar mīlestību un īpašām rūpēm, piedāvā ikvienam interesentam.

Kalve Coffee
Kalve Coffee

KALVE ir augstvērtīgas kafijas grauzdētava, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Visvairāk uzmanības velta tieši kafijai. Ar pārbaudītu metodiku, statistisku pieeju un sensorajām zināšanām izvēlās augstākās kvalitātes zaļo kafiju, lai to prasmīgi grauzdētu. KALVE tic, ka lieliskai kafijai jābūt pieejamai ikkatra vēlmēm un gaumei, tāpēc rada daudzveidīgus produktus, starp kuriem sev tīkamu atradīs ikviens.

MILZU!
MILZU!

MILZU! darbojas Latvijas tirgū jau 6 gadus, ražojot veselīgu alternatīvu visiem zināmajām brokastu pārslām - mūsu pārslas tiek ražotas no rudziem, auzām un tagad arī no pelēkajiem zirņiem. Ļoti liela daļa MILZU! produktu ir bioloģiski produkti, arī pārējos produktos ir izmantotas tikai dabīgas izejvielas, tajos nav E vielu, nav pievienotu taukvielu, satur dabīgos vitamīnus un minerālvielas. No 2020.gada MILZU! produktu klāstā ir parādījusies arī jauna bezgraudu brokastu pārslu līnija Veggy Crush, kas gatavoti no augstvērtīga pašmāju pākšauga - pelēkajiem zirņiem. Pilnīgs jaunums tirgū ir maisījumi - "Amerikas BBQ", "Falafel" un "Vidusjūras", no kuriem ātri un viegli pagatavot gardu un veselīgu vegānu maltīti, turklāt arī visi šie maisījumi ir bioloģiski.

Gogelmogels
Gogelmogels

Mājas plombīrs Gogelmogels top Limbažu novada Skultes pagasta Stienes ciema "Ceplīšos". Plombīrs top pēc klasiskas receptes no tīrām, dabiskām izejvielām, neizmantojot e-vielas. Receptē lietotās olas (olu dzeltenumi) nāk no šīs pašas saimniecības kūts, kurā tiek turētas 250-300 dējējvistas. Plombīram ir vairākas šķirnes - klasiskais (vaniļa), strattiacella (ar rūgtās šokolādes skaidiņām) un ar halvu.

Sergeja Jēgera meistardarbi
Sergeja Jēgera meistardarbi

Latviešu operdziedātājam, kontrtenoram, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam, Sergejam Jēgeram, savu iecienītāko aizraušanos – kulinārijas mākslu – ienācis prātā pārvērst uzņēmējdarbībā tieši pandēmijas laikā. Lai kļūtu par mājražotāju, viņš izgājis visas nepieciešamās pārbaudes un kursus. Gatavo, iepilda, iesaiņo un paraksta – lai radītu pievienoto vērtību, to visu Sergejs Jēgers dara viens pats!

Ulbrokas audzētava
Ulbrokas audzētava

SIA „Ulbroka” dibināta un veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū kopš 1992.gada. Cūku ferma atrodas Stopiņu novadā, kurā atrodas teju 17 000 cūku un mēnesī tiek saražots līdz 170 tonnu svaigas gaļas. Mūsu mērķis ir savu profesionālo darbību organizēt harmoniskā līdzpastāvēšanā starp audzētāju un patērētāju, kā arī attīstīt videi draudzīgu saimniekošanu. SIA „Ulbroka” cūkkopības nozares pamatā ir – cūku ganāmpulka izkopšana un pavairošana, vaislas cūciņu un kuiļu realizācija citām saimniecībām, kuiļu BIO produkta ieguve un realizācija, sivēnu ieguve nobarošanai, sivēnu realizācija pircējiem cūku nobarošana gaļai. Saimniecībā Ulbroka cūkas audzē kopš 1973. gada. Balstoties uz ilggadīgām tradīcijām, pieredzi, kā arī aktīvu Eiropas līdzekļu apgūšanu mēs varam piedāvāt svaigu un kvalitatīvu Stopiņos audzētu cūkgaļu. Mēs rūpējamies par katru ražošanas posmu no lauka līdz letei. Pašu audzētā labība Ropažu novadā nonāk saimniecības kaltē, kurā tiek pagatavota garda lopbarība rukšiem. Kopš 2000. gada veiksmīgi īstenoti vairāki Eiropas Savienības projekti, kuros tiek veikti fermas rekonstrukcijas pasākumi uzlabojot labturības apstākļus, lai audzēt rukšus pēc augstākajiem labturības standartiem. Šobrīd uzņēmums pilnībā atbilst dzīvnieku labturības prasībām un veiksmīgi darbojas Eiropas Savienības cūku audzētāju vidē. Saimniecībā ir Pārtikas un veterinārā dienesta atzīta kautuve no kuras ar uzņēmuma specializēto transportu svaigā cūkgaļa tiek nogādāta patērētājam. Mēs lepojamies ar mums piešķirto kvalitātes zīmi – “Zaļā karotīte”, kas apliecina kvalitāti un vietējo izcelsmi. 2011. gadā Pasaules Dabas fonda apbalvojums “Gada lauksaimnieks Baltijas Jūras reģionā” apliecina mūsu vēlmi saimniekot videi draudzīgi. Lielākais gandarījums mūsu darbam ir pircēja atzinība!

Abuls
Abuls

Sidru un vīnu darītava no Smiltenes apkārntes.

Zaļais kalns
Zaļais kalns

Beziepakojuma veikals

Grauda Spēks
Grauda Spēks

-

Zaļā Maize
Zaļā Maize

"Zaļā maize" galvenā būtība ir sāļa, piesātināta un intensīva. Visiem ,kuri kaut reizi vīlušies sausā, bezgaršīgā kliņģerī vai pīrāgā bez pildījuma- esmu radījusi garšās un pildījumos bagātīgas,sulīgas un neierastas alternatīvas. Sāļas maizes delikates, lai parasta brīvdiena kļūtu par baudpilniem svētkiem un svētki kļūstu par piesātinātu garšu piedzīvojumu. Katra Tava pasūtītā garšu maize vai kliņģeris top mazā,mājīgā Āgenskalna mājas virtuvē, agros rītos, kamēr visi vēl saldi guļ,lai pavisam svaigs tiktu Tev piegādāts uz mājām vai ofisu. Bet katru sestdienu, ar svaigi ceptām maizēm, pīrāgiem un kliņģeriem es pati Jūs gaidu Kalnciema kvartālā, lai melnbalti svītrainajā stendā iedvesmotu dzīves un garšu baudīšanai. Uz tikšanos! Santa Liepa

Hortus
Hortus

“Hortus” piedāvā arī dažādu augu, augļu, ogu un dārzeņu kaltēšanas, žāvēšanas pakalpojumus un ražo kaltētu augļu industriālās izejvielas.

Nutego
Nutego

Mūsu riekstu sviesti ir dabīgi, tie nesatur hidrogenētu PALMU eļļu, nesatur konservantus, nesatur GMO un ir ļoti dažādi un ļoti garšīgi.

ĶEPA RAW FOOD
ĶEPA RAW FOOD

ĶEPA RAW FOOD ir ģimenes un suņu saimnieku izlolots projekts, kas mājas lolojumiem - suņiem un kaķiem- piedāvā svaigbarību- šobrīd 23 pozīcijas porcionētu,sabalansētu svaigo gaļu un subproduktu mix, 32 pozīcijas dažādus mājlopu subproduktu un gaļas lēni kaltētus produktus, 12 pozīcijas dehidrētu zivju- mencu, reņģu un brētliņu- produktus, graužamsieru un siera popkornu.

Biškopis Andis Poga
Biškopis Andis Poga

Medus

Mar Mar Meat
Mar Mar Meat

Gaļa un gaļas izstrādājumi

Kalnciema kvartāla Vīna veikals
Kalnciema kvartāla Vīna veikals

Kalnciema kvartālā atrodas Vīnu veikals un kafejnīca, kur nepiespiestā atmosfērā iespējams baudīt labu vīnu, kafiju, tēju vai kakao, aprunāties ar draugiem vai norunāt darba tikšanos. Teicama kafija un vīni no Itālijas Markes reģiona mazajām vīnu darītavām siltajā laikā baudāmi arī ābeļdārzā.

Klapkalnciema zivis
Klapkalnciema zivis

Kūpinātas, marinētas un ceptas zivis

Delikanto
Delikanto

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes brieža gaļas produktus un delikateses. Ražošanas process no idejas līdz gatavam produktam mums nozīmē izcilu kvalitāti. Tā ir liela mīlestība pret to, ko darām. Atbildība pret tiem, kas izvēlas mūsu produktus. Augstas un stingras prasības pret sevi katrā ražošanas solī. Mūsu produktu klāstā vienmēr būs neizzūdošas klasiskas vērtības. Turklāt esam arī dedzīgi nedzirdētu garšas nošu un tonalitāšu meklētāji! Meklējam un atrodam unikālas izejvielu kombinācijas, un nākam klajā ar inovatīviem produktiem, kas uzspridzinās Jūsu garšas kārpiņas! Mēs esam jauni, enerģiski, ideju pilni un prasmīgi radīt kvalitatīvu Latvijas produktu, ko novērtē mājās un tālās zemēs. Mēs raugāmies nākotnē, domājam ambiciozi, strādājam atdevīgi un ticam, ka radām zīmolu ar vērtībām, ko mantos mūsu bērni.

Taunatiņu truši
Taunatiņu truši

Taunatiņu truši piedāvā mājās audzētu, svaigu truša gaļu, kas iegūta PVD reģistrētā kautuvē.

Royal taste
Royal taste

Izmeklēti labumi dažādām gaumēm no Itālijas, Sicīlijas un Grieķijas. SIA Royal Taste sadarbojas tiešā veidā ar maziem, izmeklētiem sieru, vītinājumu, svaigo dārzeņu un augļu ražotājiem, vidēji lieliem tipisko konservēto produktu ražotājiem.

Skrīveru saldumi
Skrīveru saldumi

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam. Mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.