Loading...

Ražotāji

SIA Ābolis
SIA Ābolis

SIA Ābolis ir mājražotājs no Gaismas, Bārbeles pagasta - Bauskas novada. Ražo garšās bagātinātas ābolu sulas ar ingveru, upeņu zaru, čilli pipariem un kanēli, krustnagliņām un apelsīnu mizām, kuri ieteicami kā siltie dzērieni, kā arī citus produktus, kurus pilda stikla tarā, lai ikviens lietotājs to varētu atgriezt vai izmantot saimniecībā savām vajadzībām atkārtoti.

Z/S Ķelmēni
Z/S Ķelmēni

ZS “Ķelmēni” nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību, bioloģiskās maizes cepšanu. 2002. gadā ZS "Ķelmēni" ieguva "Latvijas ekoprodukta" sertifikātu, bet 2014.gadā saņēma Latvijas Ārstu biedrības Veselības gada balvu nominācijā "Veselīga uztura ražotājs".

Gaujas parka vistas
Gaujas parka vistas

Saimniecība Jaunapsītes, kas no 2017. gada nodarbojas ar brīvās turēšanas lauku vistu olu ražošanu. Atrodas Amatas novadā, Gaujas nacionālā parka sirdī, ekoloģiski tīrā vidē. Saimniecības vistām nodrošina brīvas pārvietošanās iespējas un veselīgu pašgatavotu barību. Izveidojuši ganāmpulku ar dažādu šķirnu vistām, un iegūst dažādu krāsu, veselīgas un gardas oliņas, kuras pircēji jau ir novērtējuši un atpazīst ar Gaujas Parka vistas zīmolu.

SMALKAIS MUSLIS
SMALKAIS MUSLIS

Smalkais muslis ir Latvijā pirmais smalcinātais muslis. Veselīgi mušļi no dabīgām izejvielām bez papildus pievienota cukura.

Cido
Cido

Zīmols CIDO ir pazīstams jau kopš 1996. gada, kad tika uzsākta dabīgo sulu, nektāru un sulas dzērienu ražošana.

DIV' ZIV'
DIV' ZIV'

Uzņēmums Gamma-Rent, kas darbojas zem zīmola Div' Ziv' ir audzētava Kaltenē, kur nu jau veiksmīgi, vairākus gadus audzē zivis. Pamatā DIV' ZIV' audzētava kāpina izcilību, audzējot tieši varavīksnes foreles. Tās ir labi pazīstamas rietumu virtuvē, būdamas bagātas ar antioksidantiem, proteīniem un vērtīgajām Omega-3 taukskābēm, kā arī ne velti pasaulē par ūdens tīrību liecina tieši šo foreļu klātbūtne. Viņi ir vienīgā audzētava Latvijā, kur zivis aug īpaši tīrā - no pašu dziļurbuma nākušā - sāls ūdenī. Zivtiņas audzē bez augšanas stimulatoriem un krāsvielām filejas iekrāsošanai.

Lienas medus un dārzeņi
Lienas medus un dārzeņi

Liena Muceniece no Lielvārdes novada audzē BIO dārzeņus un zaļumus, kā arī piedāvā dažādu veidu medu. 2006. gada vasarā pie Lienas atlido pirmā bišu saime un iemājo liepas dobumā - tā tiek uztverta kā pārmaiņu zīme un tas arī ir sākums bioloģiskajai saimniekošanai.

Baltijas dārzeņi
Baltijas dārzeņi

KS "Baltijas dārzeņi" ir viens no lielākajiem Latvijas dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumiem.

Spice House
Spice House

BIO un dabīgās garšvielas

Augļu serviss
Augļu serviss

“AUGĻU SERVISS” dibināts 2002. gadā un strādā svaigu augļu un dārzeņu vairumtirdzniecības nozarē un no mazas, dažu darbinieku komandas sīvas konkurences apstākļos spējis izaugt par lielu Latvijas mēroga uzņēmumu, kurš tagad ir līderis savā nozarē. Mūsu sadarbības partneri ir gadu gaitā uzticību ieguvuši un strādāt griboši pašmāju augļu un dārzeņu audzētāji, kā arī ārvalstu zemnieki un lieltirgotāji.

Lorenz
Lorenz

NATURALS čipsi ir ražoti no veseliem kartupeļiem ar miziņu, apcepti saulespuķu eļļā, bagātināti ar dažādām interesantām garšām, izmantojot tikai dabīgas un kvalitatīvas garšvielas. Nesatur glutēnu, konservantus, krāsvielas un aromatizētājus

Eat Real
Eat Real

Eat Real čipsi, kas izgatavoti no dabīgām izejvielām, nepārsātināti ar garšas pastiprinātājiem, krāsvielām un konservantiem. Produkti nesatur glutēnu un ir piemēroti vegāniem. Ražotājs: Lielbritānija

EXPRESS GOURMET
EXPRESS GOURMET

Vietējais ģimenes uzņēmums Sudrablīnis jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas gan vietējā, gan eksporta tirgos, piedāvājot kvalitatīvus produktus vairāk kā 20 pasaules valstīs! Uzņēmums šogad izveidojis jaunu zīmolu ar nosaukumu EXPRESS GOURMET, lai piedāvātu ikvienam nogaršot un novērtēt jaunu restorānu klases ēdienu kategoriju, baudot viegli pagatavojamus, svaigus un gardus ēdienus ikvienam, kas radīti pēc īpašām šefpavāru receptēm.

Gardenia Eco
Gardenia Eco

Aromātiskas eko sveces, kas radītas tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām un dabas veltēm.

Lat Eko Food
Lat Eko Food

Lat Eko Food nodarbojas ar "Rūdolfs" produkcijas ražošanu. "Rūdolfs" BIO produkti nodrošina kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, pilnvērtīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību un bez mākslīgām piedevām.

GRANT’S BAKERY
GRANT’S BAKERY

GRANT'S BAKERY – jauna amatnieku ceptuve Rīgā, kur tiek cepta ekoloģiski tīra maize un citi miltu izstrādājumi no ierauga. Maizes cepšanā tiek izmantotas tradicionālās maizes pagatavošanas metodes - katras produkcijas vienības pagatavošanas process aizņem vismaz trīs diennaktis. GRANT’S BAKERY neizmanto komponentes, kas paātrina vai kontrolē maizes pagatavošanas procesu. Ražošanā netiek izmantotas olas, garšas pastiprinātāji, konservanti, rūpnieciskais raugs, transtauki un līdzīgas piedevas.

Rīgas Dzirnavnieks
Rīgas Dzirnavnieks

Senām tradīcijām un zināšanām bagāts, A/S “Rīgas Dzirnavnieks” šobrīd ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijas valstīs, kas ražo un eksportē augstvērtīgus industriālos un patēriņa produktus — visu veidu kviešu, rudzu un auzu miltus, miltu maisījumus, graudaugu pārslas un citus produktus ar zīmolu Herkuless.

PKS Straupe
PKS Straupe

PKS „Straupe” ir piena pārstrādes uzņēmums. Tas Latvijas tirgum un nedaudz arī eksportam ražo plaša sortimenta piena produktus: sviestu gan klasisko, gan ar garšvielu, kaņepju un šokolādes piedevām, krējumu un biezpienu ar dažādu tauku saturu, dažādu veida jogurtus un saldos biezpiena krēmus ar augļu – ogu piedevām, biezpiena sieru ar ķimenēm un dillēm, ķimeņu sieru, Jāņu sieru, pienu, paniņas, tīrkultūru, kefīru.

Got Foods
Got Foods

Got Foods ir piena alternatīvu, kuras bāzetas uz augu valsts izejvielām, ražotājs no Latvijas.

Bujums
Bujums

BUJUMS – tā vidzemnieki saka par labu mantu, par raženumu, bagātību. Tieši tādi ir mūsu gardumi – gatavoti no pašu mājās audzētiem, dabīgiem labumiem, ar prasmi un spēku iekšā. BUJUMAM ir dvēsele. Cildeni, ar pašvērtējumu, lepni, ka nākuši no šīs zemes. Visas izejvielas ir tik labas, cik vien var būt. Katra roka, kas pielikusi darbu, – visrūpīgākā. Lepni labumi – spīdoša manta ar raksturu. No lepnu saimnieku rokām lepna ēdāja vēderā.

Siera ražotne
Siera ražotne

Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 25 iecienīti produkti, to skaitā rīvējamais Zaļais siers, beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni (JAUNUMS - ar kaņepju proteīnu un ar halapenjo pipariem) un 4 veidu Mājas nūdelītes. Vairāk par katru produktu uzzini sadaļā Produkti. Esam gandarīti, ka nu jau 13 gadus SIA "Siera ražotne" ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu - audzējam paši savā dārzā. Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā (skatīt sadaļu Kur iegādāties), bet tikties ar pašiem ražotājiem un iegādāties "Siera ražotnes" produktus var dažādos tirdziņos, piemēram, Latvijas pilsētu svētku tirdziņos.

Kūkas Gardas
Kūkas Gardas

Konditorejas studija-veikals Siguldā, kas gatavo gardas kūkas un saldumus, no kvalitatīviem un Latvijā ražotiem produktiem.

Kalvāni
Kalvāni

"Kalvāni" ir bioloģiskā zemnieku saimniecība. Ievērojot cilvēku vēlmi uzturā lietot no ķīmijas tīru pārtiku, saimniekiem radās ideja dibināt bioloģisku zemnieku saimniecību, kas tika arī realizēta. Saimniecība jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar jēru audzēšanu, bet pēdējos gados aktīvi nodarbojas arī ar putnkopību, saimniecība audzē vistas, zosis un pīles.

Cesars
Cesars

Produktu klāsts no tradicionālās japāņu, ķīniešu, taizemiešu, indiešu un citu tautu virtuvēm.

The Bridge
The Bridge

Graudaugu dzērienu galvenā sastāvdaļa ir ūdens. The Bridge BIO dzērieniem tiek izmantots vislabākās kvalitātes avota ūdens, kas iegūts 450 m virs jūras līmeņa. Ūdens ir viegls, bet bagāts ar minerālvielām un savienojumā ar bioloģiski audzētiem graudaugiem tas ir veselīgs un sabalansēts dzēriens,kas gūst arvien plašāku popularitāti pateicoties tā vērtīgajām īpašībām. Bridge ir ģimenes uzņēmums no Itālijas, kurš kopš 1994. gada atbalsta un ražo bioloģiskus graudaugu dzērienus - vieni no pirmajiem Eiropā.The Bridge dzērieni ir piesātinātāki, jo graudaugu sastāvs % ir lielāks.

TRS
TRS

TRS pirms vairāk nekā 50 gadiem Londonā dibināja Taherally Rehmanji Suterwalla, šī kompānija ienesa Lielbritānijā izcilākos autentiskos Āzijas ēdienus. Šodien biznesu vada viņa pieci dēli, un uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem etnisko pārtikas produktu piegādātājiem Eiropas tirgū.

Tarlton
Tarlton

Tarlton zīmola tēja, kas tiek audzēta un iepakota Šrilankā. Piedāvātā klāsta pamatā ir beramo lielo un vidējo lapu tēja - melnā, zaļā, ūlonga, un tējas, kuru sastāvā pievienoti ziedi, augi, sukādes. Tējai piemīt izcila smarža un garša. Īpašā kategorijā tiek piedāvātas 7 izsmalcinātas tējas šķirnes, kuras tiek audzētas un sagatavotas Ķīnā, iepakotas Šrilankā zem Tarltona zīmola.

Nata Cafe
Nata Cafe

Nata Cafe savas durvis vēra 2017. gada novembrī un kopš tā laika dažādus gardus vegāniskus un veģetārus ēdienus, kas gatavoti ar mīlestību un īpašām rūpēm, piedāvā ikvienam interesentam.

Dabas Dimanti
Dabas Dimanti

"Dabas Dimanti" savos produktos izmanto Latvijas zemnieku audzētos labumus - dārzeņus un ogas. Dārzeņi tiek pārstrādāti tā, lai baudot "Dabas Dimanti" desertus, varētu saņemt maksimālo labumu, ko sniedz ar vitamīniem un mikroelementiem bagātie Latvijas dārzeņi un ogas. "Dabas Dimanti" produkti 100% nesatur glutēnu un laktozi.

Kalve Coffee
Kalve Coffee

KALVE ir augstvērtīgas kafijas grauzdētava, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Visvairāk uzmanības velta tieši kafijai. Ar pārbaudītu metodiku, statistisku pieeju un sensorajām zināšanām izvēlās augstākās kvalitātes zaļo kafiju, lai to prasmīgi grauzdētu. KALVE tic, ka lieliskai kafijai jābūt pieejamai ikkatra vēlmēm un gaumei, tāpēc rada daudzveidīgus produktus, starp kuriem sev tīkamu atradīs ikviens.

Madam Brioš
Madam Brioš

Madam Brioš ir franču stila beķereja! Viņu maize un konditorejas izstrādājumi ir iecienīti kā Jūrmalā, tā Rīgā.

Kombucha Factory
Kombucha Factory

"Kombucha Factory" ir Latvijas uzņēmums, kas ražo dabīgus, uz tējas bāzes brūvētus dzērienus, kurus dēvē par kombuču. Kombuča ir dabīgi fermentēts , viegli dzirkstošs, nepastarizēts dzēriens. Tas satur probiotikas, vitamīnus, minerālvielas, enzīmus un citas organismam vērtīgas vielas.

MILZU!
MILZU!

MILZU! darbojas Latvijas tirgū jau 6 gadus, ražojot veselīgu alternatīvu visiem zināmajām brokastu pārslām - mūsu pārslas tiek ražotas no rudziem, auzām un tagad arī no pelēkajiem zirņiem. Ļoti liela daļa MILZU! produktu ir bioloģiski produkti, arī pārējos produktos ir izmantotas tikai dabīgas izejvielas, tajos nav E vielu, nav pievienotu taukvielu, satur dabīgos vitamīnus un minerālvielas. No 2020.gada MILZU! produktu klāstā ir parādījusies arī jauna bezgraudu brokastu pārslu līnija Veggy Crush, kas gatavoti no augstvērtīga pašmāju pākšauga - pelēkajiem zirņiem. Pilnīgs jaunums tirgū ir maisījumi - "Amerikas BBQ", "Falafel" un "Vidusjūras", no kuriem ātri un viegli pagatavot gardu un veselīgu vegānu maltīti, turklāt arī visi šie maisījumi ir bioloģiski.

Gogelmogels
Gogelmogels

Mājas plombīrs Gogelmogels top Limbažu novada Skultes pagasta Stienes ciema "Ceplīšos". Plombīrs top pēc klasiskas receptes no tīrām, dabiskām izejvielām, neizmantojot e-vielas. Receptē lietotās olas (olu dzeltenumi) nāk no šīs pašas saimniecības kūts, kurā tiek turētas 250-300 dējējvistas. Plombīram ir vairākas šķirnes - klasiskais (vaniļa), strattiacella (ar rūgtās šokolādes skaidiņām) un ar halvu.

ECO FUNGUS
ECO FUNGUS

Uzņēmums ECO FUNGUS nodarbojas ar ŠITAKE sēņu audzēšanu uz apaļkoka bluķiem. Sēnes aug brīvā dabā Viļakas novadā un Skujenē. Sēņu audzēšanā izmantojam tikai dabīgu koku, ekoloģiski sertificētu sēņu micēliju un dzidru, tīru ūdeni no artēziskā urbuma.

Sergeja Jēgera meistardarbi
Sergeja Jēgera meistardarbi

Latviešu operdziedātājam, kontrtenoram, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam, Sergejam Jēgeram, savu iecienītāko aizraušanos – kulinārijas mākslu – ienācis prātā pārvērst uzņēmējdarbībā tieši pandēmijas laikā. Lai kļūtu par mājražotāju, viņš izgājis visas nepieciešamās pārbaudes un kursus. Gatavo, iepilda, iesaiņo un paraksta – lai radītu pievienoto vērtību, to visu Sergejs Jēgers dara viens pats!

Gemoss
Gemoss

Lai Jūsu ikdiena kļūtu veselīgāka un enerģiskāka, katru gadu mums top arvien jauni zīmoli. Mūsu mērķis ir redzēt, dzirdēt un sajust, ko vēlas klienti, un piedāvāt to augstākajā kvalitātē un ar radošu pieeju. Atbildīga attieksme pret saviem pircējiem un dabu ir vērtība, kuras dēļ mūsu zīmoli – radīti ar mīlestību un cieņu pret dabu un visu dzīvo, kas mums apkārt, – ir tik iecienīti.

Bērzciems
Bērzciems

Zivju produkcija no SIA ”Bērzciems” - Latvijā vecākais, tradīcijām bagātākais zivju pārstrādes uzņēmums, kurš apvienots ar modernu, tehnoloģijām bagātu ražotni.

Lonnija
Lonnija

Bioloģisko upeņu komercdārzs netālu no Rundāles un Bauskas. Izveidots 2018. gadā. 2020. gadā saimniecība ieguva bioloģiskās audzēšanas un mājražošanas sertifikātus.

Baltās anemones
Baltās anemones

Ģimenes saimniecībā Zemgales pusē, kurā saimnieko jau trešā paaudze, zināšanas un strādīgums ir nodots no paaudzes uz paaudzi. Dārzeņu audzēšana ir jaunās ģimenes - Gunas un Andra galvenā nodarbe. Attīstot saimniecību un popularizējot veselīgu dzīvesveidu, Guna vienlaikus ir ieguvusi ģimenes ārsta kvalifikāciju.

Zelta Rieksts
Zelta Rieksts

Zelta Rieksts ir stāsts par kvalitāti un garšu daudzveidību. Jau kopš 1996. gada meklējam augstākā labuma riekstus, sēklas un žāvētos augļus, lai nodrošinātu kvalitatīvu produkciju veselīgai un pilnvērtīgai ikdienai.

Hortus
Hortus

“Hortus” piedāvā arī dažādu augu, augļu, ogu un dārzeņu kaltēšanas, žāvēšanas pakalpojumus un ražo kaltētu augļu industriālās izejvielas.

Saules klaips
Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam ir svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis.

Greenery
Greenery

Greenery sniedz iespēju ikdienā lietot svaigus, garšām un vitamīniem bagātus mikrosalātus un garšaugus arī tiem, kam rokas stiepiena attālumā nav pieejama salātu dobe.

Z/S Kumelītes
Z/S Kumelītes

Z/S "Kumelītes" savu darbību uzsāka 1995. gadā ar pirmo tirdzniecības vietu Ogres tirgū. Lēnām uzņēmums izauga no ģimenes uzņēmuma par uzņēmumu kurš nodarbina ap 60 darbiniekiem un gadā realizē vairāk kā 2000 tonu produkcijas. Uzņēmums veic kaušanas, sadales un gaļas pārstrādes pakalpojumus ar nemainīgu mērķi nodrošināt mūsu klientiem kvalitatīvu, svaigu un gardu cūkgaļu no Latvijā dzimušām un augušām cūkām. Gaļas pārstrādē izmanotajam senās tradīcijas un lielāko daļu produkcijas kūpinām mūsu dabīgajās malkas krāsnīs ar alkšņa malku.

Z/S Kotiņi
Z/S Kotiņi

Z/s “Kotiņu” saimniecības pamata nodarbošanās ir graudkopība. Kā papildu nodarbošanās ir rapšu eļļas un pārtikas miltu ražošana un realizācija. Pupu, rapšu lauku apputeksnēšanai izmanto saimniecībā esošās bites. Šobrīd saimniecībā var iegādāties to, ko lieto paši. Sertificētu graudaugu sēklu, lopbarības miltus, pārtikas kviešu miltus, kā arī pašu ražoto rapšu eļļu.

Just Nature
Just Nature

Domās un rūpēs par veselību, radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos graudaugu un pākšaugu produktus. Just Nature sortimentu veido dabas enerģiju smēlušies graudaugi un pākšaugi: turku zirņi, bulgurs, lēcas, kvinoja, kuskuss, pērļu grūbas, pērļu kuskuss, melnās pupiņas, zaļie griķi, kā arī graudaugu jaunpienācējs sorgo u.c.

Nutego
Nutego

Mūsu riekstu sviesti ir dabīgi, tie nesatur hidrogenētu PALMU eļļu, nesatur konservantus, nesatur GMO un ir ļoti dažādi un ļoti garšīgi.

ĶEPA RAW FOOD
ĶEPA RAW FOOD

ĶEPA RAW FOOD ir ģimenes un suņu saimnieku izlolots projekts, kas mājas lolojumiem - suņiem un kaķiem- piedāvā svaigbarību- šobrīd 23 pozīcijas porcionētu,sabalansētu svaigo gaļu un subproduktu mix, 32 pozīcijas dažādus mājlopu subproduktu un gaļas lēni kaltētus produktus, 12 pozīcijas dehidrētu zivju- mencu, reņģu un brētliņu- produktus, graužamsieru un siera popkornu.

Biškopis Andis Poga
Biškopis Andis Poga

Medus

Mar Mar Meat
Mar Mar Meat

Gaļa un gaļas izstrādājumi

Fruit Union
Fruit Union

Augļi un dārzeņi.

Kalnciema kvartāla Vīna veikals
Kalnciema kvartāla Vīna veikals

Kalnciema kvartālā atrodas Vīnu veikals un kafejnīca, kur nepiespiestā atmosfērā iespējams baudīt labu vīnu, kafiju, tēju vai kakao, aprunāties ar draugiem vai norunāt darba tikšanos. Teicama kafija un vīni no Itālijas Markes reģiona mazajām vīnu darītavām siltajā laikā baudāmi arī ābeļdārzā.

P/s Indiņi
P/s Indiņi

Piemājas saimniecība "Indiņi" piedāvā ekoloģiski audzētu broilera gaļu.

Delikanto
Delikanto

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes brieža gaļas produktus un delikateses. Ražošanas process no idejas līdz gatavam produktam mums nozīmē izcilu kvalitāti. Tā ir liela mīlestība pret to, ko darām. Atbildība pret tiem, kas izvēlas mūsu produktus. Augstas un stingras prasības pret sevi katrā ražošanas solī. Mūsu produktu klāstā vienmēr būs neizzūdošas klasiskas vērtības. Turklāt esam arī dedzīgi nedzirdētu garšas nošu un tonalitāšu meklētāji! Meklējam un atrodam unikālas izejvielu kombinācijas, un nākam klajā ar inovatīviem produktiem, kas uzspridzinās Jūsu garšas kārpiņas! Mēs esam jauni, enerģiski, ideju pilni un prasmīgi radīt kvalitatīvu Latvijas produktu, ko novērtē mājās un tālās zemēs. Mēs raugāmies nākotnē, domājam ambiciozi, strādājam atdevīgi un ticam, ka radām zīmolu ar vērtībām, ko mantos mūsu bērni.

ĀMA
ĀMA

Uzņēmums SIA "ĀMA" gaļas pārstrādes darbību sācis 2003. gadā un atrodas vienā no skaistākajām Vidzemes pilsētām Cēsīs. Šogad mēs nosvinējām 15 gadu jubileju! Uzņēmuma vadība droši var apgalvot, ka ražo 100 % Latvijas produktus. Gaļa tiek iepirkta tikai no Latvijas zemniekiem un uzņēmējiem. Uzņēmuma produkcija ir no cūkgaļas, lielopgaļas un vistas gaļas, gatavotas dažāda veida desas un cīsiņi, kā arī žāvēta gaļa. Svarīgi piebilsts, ka gaļa un desas dabīgos apvalkos tiek žāvētas ar alkšņu malku. Tāpat arī uzņēmums ražo gaļas produktus bez pievienotām E vielām un bez garšas pastiprinātājiem.

Taunatiņu truši
Taunatiņu truši

Taunatiņu truši piedāvā mājās audzētu, svaigu truša gaļu, kas iegūta PVD reģistrētā kautuvē.

Z/S Bļodiņas
Z/S Bļodiņas

Kokneses bioloģiskā saimniecība z/s „Bļodiņas” nodarbojas ar piena lopkopību kopš 2006. gada un ir bioloģiski sertificēta. Saimniekošana notiek jau otrajā paaudzē. Apsaimniekoti tiek vairāk nekā 50 ha lauksaimniecības zemes.

Royal taste
Royal taste

Izmeklēti labumi dažādām gaumēm no Itālijas, Sicīlijas un Grieķijas. SIA Royal Taste sadarbojas tiešā veidā ar maziem, izmeklētiem sieru, vītinājumu, svaigo dārzeņu un augļu ražotājiem, vidēji lieliem tipisko konservēto produktu ražotājiem.

SIA Rīta Putni
SIA Rīta Putni

Svaiga paipalu gaļa un Olas

Skrīveru saldumi
Skrīveru saldumi

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam. Mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.

Zvirgzdkalni RB
Zvirgzdkalni RB

Zemnieku saimniecība Zvirgzdkalni RB ir vienīgā zemnieku saimniecība Latvijā, kas ir bioloģiski sertificēta tītaru audzēšanā. Rinalds Bukšs kopā ar savu sievu Svetlanu jau vairāk kā divus gadus audzē tītarus tikai bioloģiskām metodēm.

Andrito Coffee Roastery
Andrito Coffee Roastery

Ikkatra kafija, ko mēs vedam no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Mēs zinām, kur tā ir augusi un kā tā ir pārstrādāta, jo tā mēs rūpējamies par mūsu kafijas augsto kvalitāti.

Dimdiņi
Dimdiņi

Mēs zinām, ka tikai rūpējoties par esošo, var saglabāt labāko un veidot jauno. Dimdiņos mēs apvienojam cieņu pret tradīcijām ar mūsdienīgu skatu, lai radītu tīru, veselīgu un garšīgu ēdienu.