Loading...

Privātuma politika


Paldies, ka iepazīstaties ar Interneta vietnes Agenskalna Tirgus Privātuma politiku. Vietnes īpašnieks SIA "BC manufaktūra", juridiskā adrese Kalnciema iela 37-5, Rīga, LV-1046, vienotais reģistrācijas numurs 41203023149.

Šeit atrodama vietnes Agenskalna Tirgus apmeklētājiem un lietotājiem noderīga informācija:

 • Galvenās datu kategorijas, ko iegūst Agenskalna Tirgus ir: klienta vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, piegādes adrese, cita ar pakalpojuma izpildi saistītā papildinformācija. Šos datus klients iesniedz labprātīgi, reģistrējot Agenskalna Tirgus lietotāja profilu vai veicot pirkumu, turklāt sniedzot piekrišanu Pakalpojuma noteikumiem (Distances līgums). Tāpat Agenskalna Tirgus datu bāzē saglabājas klienta pasūtījumu vēsture un elektroniskas ziņas no klientiem, kas saņemtas caur kontaktformu vai uz e-pastu [email protected].
 • Klienta dati tiek saņemti, šādos gadījumos: klientam aizpildot Agenskalna Tirgus profila reģistrācijas formu; veicot pasūtījumu un aizpildot informāciju; kādu iemeslu dēļ atsūtot savus datus uz [email protected] e-pastu. Aizpildot profila reģistrācijas formu vai veicot pirkumu, lietotājs piekrīt Pakalpojuma noteikumiem (Distances līgums), tādējādi apstiprinot, ka piekrīt datu apstrādei, lai Agenskalna Tirgus varētu nodrošināt piedāvātā pakalpojuma izpildi.
 • Personas iesniegtie dati tiek izmantoti pasūtījuma apstrādei un pasūtījuma piegādei ar kurjeru. Kontaktinformācija, kā e-pasta adrese vai telefona numurs, tiek izmantoti, lai sazinātos ar klientu, ja nepieciešams atrisināt kādu ar pasūtījumu saistītu jautājumu. Ja klients ir devis piekrišanu e-pasta jaunumu saņemšanai, tad klienta iesniegtā e-pasta adrese tiek izmantota mārketinga nolūkos, izsūtot klientiem informāciju par Agenskalna Tirgus jaunumiem vai īpašiem piedāvājumiem.
 • Vietnē Agenskalna Tirgus esošie dati tiek uzglabāti saskaņā ar ierastajām, vispārpieņemtām drošības prasībām. Aicinām Agenskalna Tirgus lietotājus apzināties, ka jebkura informācija, kas nodota caur internetu nav 100% drošībā un lietotājam pašam jāuzņemas atbildība, kāda informācija un cik lielā apmērā tiek sniegta pakalpojumu sniedzējiem.
 • Datu uzglabāšanas ilgums atkarīgs no datu veida. Klienta profila reģistrācijas dati: kamēr lietotājs ir aktīvs/nav pieprasījis datu dzēšanu vai 3 gadus no pēdējās profila aktivitātes; Pasūtījumu vēsture: 5 gadi vai līdz brīdim, kad klients pieprasa datu dzēšanu; Pieprasījumi/ziņojumi e-pastā: 2 gadus.
 • Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām Agenskalna Tirgus vieno līgumā noteiktas saistības, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Dati trešajām personām tiek nodoti tikai šādiem mērķiem:
  • Preču piegādei uz norādīto adresi;
  • Mārketinga pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi; e-pasta adrese jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai, ja esat tai piekritis;
  • Datu bāzu uzturētājiem un apstrādātājiem.
 • Agenskalna Tirgus lietotājiem ir šādas tiesības:
  • Tiesības labot un mainīt savus profilā norādītos personas datus;
  • Tiesības pieprasīt pilnīgu Jūsu datu dzēšanu no vietnes Agenskalna Tirgus;
  • Tiesības jebkurā laikā piekrist vai atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā;
  • Tiesības pieprasīt personu datus – uzzināt visus datus, kādus esam par Jums ievākuši sadarbības laikā.

Agenskalna Tirgus patur tiesības jebkurā laikā un apmērā veikt izmaiņas Privātuma politikas aprakstā.

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected]